Акція "Голос народу".

У цей тривожний час, коли небо над Україною потьмарюється загрозою війни, ми всі занепокоєні тим, що діється в окремих реґіонах нашої країни.

Саме тому сьогодні в нашому дошкільному навчальному закладі відбулася акція "Голос народу" присвячена тим подіям що сталися в нашій країні.

З великим інтузіазмом готувалися до неї маленькі вихованці нашого садка .Не зважаючи на свій зовсім малий вік вони усвідомлюють усю важливість того що відбувається . Вони разом з вихователями підготували плакати з лозунгами,що закликають не допустити війни. Наймолодші дітки з групи «Сонечко» власноруч виготовили прапорці з синьо-жовтого паперу,а старша група «Веселка» виготовили символічні пятипелюсткові квіти,які символізують Північ ,Південь,Захід ,Схід , центр України та Крим.,показуючи їх цілісність та єдність. Вразило коли дітки почувши « Слава Україні» в один голос відповіли «Героям Слава» .Це говорить лише про те, що це нове покоління нашої нації-покоління патріотів,незалежних та вірних своїй державі.

Розпочала захід завідуюча дитячим садком – Мисько Валентина Михайлівна. З тремтінням голосу та хвилюванням ,щодо останніх подій вона закликала бути відданими своїй державі,свому народу. Закликала можновладців до мирного вирішення конфлікту.Та доводила яку велику відповідальність має кожен з них пред дітьми,які беззахисні і ні в чому не винні.

По черзі висловили своє бачення до ситуації ,що на даний момент існує в країні ,вихователі груп «Сонечко», та « Веселка». Кожна з них з хвилюванням закликала,не дати розпочатися війні. Бо кожна з них мати,дружина хвилюється за життя своїх дітей та рідних. Зокрема Кузьменко Леся Петрівна виконала «акапелло» молитву за Україну.

Від імені батьків,не стримуючи сліз ,виступила член батьківського активу ДНЗ№9 – Володіна Алла Володимирівна .Наголосивши, що Нам не потрібна війна. Нам треба жити, працювати, вчитися, самостійно і вільно творити свої долі і намагатися бути щасливими. Засуджуючи всі спроби роз’єднати українців,звернулася до жінок Росії, до матерів, дружин, дівчат з словами,що найстрашніше для кожної матері, це коли вбивають її дитину. Це не залежить від національності - росіяни, українці, татари. Діти одні, і вони народжені не для війни!

Настоятель Свято-Георгієвського храму м. Новоград-Волинський ієрей Ярослав Петрик,звернувся до всіх присутніх з закликом , не втрачати надію на мирне вирішення конфлікту,та уповати на Господа Бога,що відверне криваву війну. Оскільки можновладці не знаходять спільних рішень,залишається лише молитися і сподіватись. Й попросив малечу ,щодня, разом з батьками молитися за Україну і мир на Землі .

На останок прозвучав у спільному виконанні Гімн України.

Свою Україну любіть.

Любіть її… во врем'я люте,

В остатню, тяжкую мінуту

За неї Господа моліть.

Т.Г .Шевченко

Ніколи не втрачаймо надії!

І молімось за рідну землю!

Слава Україні!

/Files/images/DSCF0718.JPG/Files/images/DSCF0720.JPG/Files/images/DSCF0721.JPG/Files/images/DSCF0722.JPG/Files/images/DSCF0723.JPG/Files/images/DSCF0724.JPG/Files/images/DSCF0725.JPG/Files/images/DSCF0727.JPG/Files/images/DSCF0728.JPG/Files/images/DSCF0729.JPG/Files/images/DSCF0731.JPG/Files/images/DSCF0735.JPG

Проведення благоустрою території закладу

Проведення благоустрою важлива суспільна справа,спрямована на обєднання людей,які хочуть жити в комфортній місцевості ,в чистоті ,дихати чистим повітрям та милуватися квітниками,створеними власними руками.
Працівники дошкільного закладу № 9 на чолі з завідуючою Мисько В.М. провели заходи з метою очищення та благоустрою навчального закладу та прилеглої території.
Озброївшись граблями,лопатами,сапками та віниками працівники садочку з ентузіазмом взялися за роботу.
Прибирали після зими прилеглу територію,побілили дерева,бордюри,очистили від сміття квітники ,привели до ладу газони,перекопали та посіяли квіти,висадили кущі троянд,посадили фруктові дерева :сливи,яблуні.
Після проведеної роботи, садочок по-весняному причепурився,виглядає ошатним та чепурним,усміхається перехожим та діткам розквітлими абрикосами,тюльпанами та нарцисами .
Вихователі провели роз'яснювальну роботу серед батьків та мешканців мікрорайону ,підключитись до акції щодо благоустрою очищення своїх помешкань.
Всі працівники заходу отримали задоволення від здійснення доброї справи.
А тепер у нашому садочку,як у віночку!

/Files/images/bbloteka/12968141_215033042202747_7296124381212928319_o.jpg

/Files/images/bbloteka/12973109_215033192202732_2313651674755921682_o.jpg

Акція на підтримку воїнів АТО

В дошкільному закладі №9 була організована акція на підтримку воїнів АТО.Батьки,працівники закладу та діти, долучилися до цієї акції: були зібрані теплі речі,взуття,рукавиці, засоби особистої гігієни,чай,кава,крупи та інше. Висловлюємо подяку всім небайдужим хто долучився до благодійної акції .Також дякуємо Вознюк Марині за допомогу в перевезенні зібраних речей.

Метою кожного з нас є духовно та матеріально підтримати українських військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, мужньо боронячи наше мирне майбутнє.

/Files/images/rdeNR6DfgCs.jpg /Files/images/QUvQHEde7bc.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 515

Коментарi

  • SauPPlauptLet

    2017-02-08 19:37:22

    http://cherncity.ru/forum/thread751-1.html#801...